У смт. Мар’янівка відбувся одноденний християнський дитячий табір «Веселий день з Богом»

25 липня 2022 р. Б. парафія Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ смт. Мар’янівка на чолі з сотрудником о. Романом Ставінським, у співпраці з з Мар‘янівською селищною радою та аніматорами Парафія св. Миколая УГКЦ м. Радехів, провели одноденний християнський дитячий табір, який об’єднав понад 70 дітей. Протягом дня діти мали чудову можливість відпочити та провести веселий день з Богом у дружньому колективі.

Запальні банси, християнські руханки звеселили малечу та налаштували на чудовий початок дня.
Вступну молитву провадив о. Роман, який поблагословив усіх діток на добрий початок.
А далі були рухливі та цікаві ігри на знайомство, саме ці ігри допомогли інтегруватися у табір дітлахам ВПО.
Захоплююча катехизація допомогла учасникам табору усвідомити та запам’ятати важливість молитви. Через приклад життя біблійного героя Самуїла, діти зрозуміли як ми повинні звертатися до Бога та як молитися. Запам‘ятали, що молитва – це розмова з Господом Богом.
Вивчили Ісусову молитву та заспівали її в своїх власних наміреннях та за Мир в Україні.
Після катехизації діти мали смачний перекус, який також розпочався із молитви. Діти залюбки співали пісню «Хрум ням ням ням».

Після смаколиків дітей чекав майстер-клас. Малеча виготовляла «Подарунок для воїна». Старші дітки – чудового метелика доброти.
А далі розпочалася Велика гра, яка включала в себе 2 етапи: 1 етап: Хто найрозумніший? Діти відповідали на поставлені запитання в різних категоріях: релігія, логіка, кіно, світ. Тим самим отримували бали для своєї команди.
2 етап: гра «Джунглі» із завданнями, які діти легко проходили.
Табірний день закінчився молитвою та окропленням свяченою водою всіх дітей.
Повідомила: Ангеліна Царик

Top