В Луцьку розпочалося навчання для катехитів ІІІ курсу за програмою Катехитично-Педагогічного інституту УКУ

«Якщо Христос не воскрес, то марна наша віра».

   Ці слова апостола Павла стали лейтмотивом лекції з есхатології для слухачів ІІІ курсу Катехитично-Педагогічного інституту УКУ Луцького екзархату.
У монастирі Отців Василіян після піврічного дистанційного навчання відновилися традиційні лекції.
Третій рік підготовки майбутніх катехитів 9 жовтня розпочався предметом «Есхатологія», який веде викладач УКУ Віктор Березовий. У притаманній йому динамічній манері, доступною мовою. Він розповів про останні речі – смерть, суд, небо і пекло. Розкрив тему змісту есхатології, її еволюції у часі есхатологічних правд, торкнувся питання забобонів.
10 жовтня виклад лекцій мав владика Йосафат Говера. Він розповів про цінність Таїнства Євхаристії, адже через нього людина з’єднується з Христом. Наголосив на важливості Святої Літургії, щоразу коли ми є на ній присутні, стаємо причасниками тіла і крові Христової. Царство небесне є поміж нами і в нас і ми всі покликані до нього – потрібно тільки увійти, відгукнутися на Божий поклик.
Студенти, які отримують фундаментальну богословську підготовку завдяки УКУ, були раді слухати цікаві лекції улюблених викладачів і вкотре переконалися, що нічого не замінить живого спілкування. Всі щиро раділи довгоочікуваній зустрічі.

Top