Великопосні реколекції на парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Ківерці

З 28 березня по 2 квітня 2022 року з благословення Владики Йосафата та ініціативи отця Олександра Іванко, настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Ківерці, відбулися реколекції, які провів отець Леонід Григоренко, ЗНІ, Місіонер Божого Милосердя Луцького Екзархату. Під час реколекцій вірні роздумували над питанням: “Як почути голос Бога у своєму серці?”. Сумління – це місце, де ми зустрічаємося з Богом (Другий Ватиканський Собор), отже голос Божий, наголосив отець Леонід, дуже часто промовляє до нас через наше сумління, в тиші нашого серця у спокої нашої душі, вказуючи що добре, а що погане і відвертаючи нас від всякої небезпеки.

Сучасній людині важко бути наодинці з своїм сумлінням, не завжди вона чує голос Божий, бо його заглушують інші голоси, які кличуть йти іншими дорогами – задоволень, кар’єри, гріхів, лукавого. Тому треба просити Бога, щоб Він зцілив слух нашої душі і щоб ми були спосібні відрізнити голос Божий і йшли за Його лагідним і ніжним настановленням, яким Господь нас бажає спасти.

В часі реколекцій вірні мали можливість приступити до Таїнств Сповіді і Причастя, а також задати питання отцю-реколектанту під час духовних розмов.
У суботу після Божественної Літургії відбулося освячення нового Місйного Хреста, а також уділили повний відпуст усім присутнім.

Top