Великопостні реколекції на парафії св. ап. Івана Богослова м. Рожище

 З 28 по 30 березня 2022р. Б. у м. Рожище на парафії св. ап. Івана Богослова відбулися Великопостні реколекції за участю отця-місіонера Леоніда Григоренка, ЗНІ.

Час реколекцій – це особливий час духовного оновлення, час примирення з собою, з ближнім, а особливо з Богом в такий важкий період воєнного стану в Україні.

Науки були присвячені темі: «Знання, або не знання Христа»! Отець Леонід  наголосив, що є важливо бути близько до Ісуса, говорити правду, бути по стороні істини, щоб коли Ісус запитає коли я був у тому воїні, біженцеві ви послужили чи не послужили Мені. Ми щасливі, що маємо таку богословську спадщину св. Отців, знання про Ісуса зі Святого Письма, стільки реколекцій, наук, яких не мали апостоли. У часі реколекцій була нагода дати запитання та отримати відповіді.  Парафіяни храму мали також можливість приступити до Святих Таїнств Сповіді та Причастя, а також була нагода відвідати хворих зі святими Таїнствами, молитися у Рожищенській лікарняній каплиці св. Миколая та спільно молитися за наші сім’ї, родини та мир в Україні.

Реколекції стали чудовою нагодою, щоб задуматися над своїм життям. Духовні науки спонукають людей шукати Бога, відкривати Його в інших, а також шукати примирення з Ним у таїнстві Покаяння.

Прес-служба парафії св. Ап. Івана Богослова м. Рожище

Top