Відбулася чергова формаційна зустріч духовенства Луцького екзархату УГКЦ

26 травня 2022 р. Б. духовенство Луцького екзархату мало можливість провести чергову формаційну зустріч. Цей захід був нетиповий за кількома показниками: найперше, відбувався він вперше в часі оголошення повномасштабної війни; іншою особливістю було те, що  відбувався він у приміщенні БФ “Карітас-Волинь” у Нововолинську. Карітас-Волинь з часу воєнних дій в Україні став одним із гуманітарних хабів.

Розпочався формаційний день із привітального слова владики Йосафата Говери та представлення гостей. Цього разу вишкіл відбувався на тему фінансової грамотності та управління майном та коштами як на парафіях, так і в рамках соціальної діяльності. Гостями-доповідачами були представники Відділу розвитку ПК УГКЦ, Благодійного фонду ім. Митрополита Андрея Шептицького, юристи консультаційного центру.

Директор “Карітас-Волинь” о. Володимир Кметь коротко розповів про діяльність структури в часі воєнних дій та презентував приміщення, в якому і відбувалася зустріч.

Отці мали можливість отримати відповіді на практичні запитання, котрі виникають у процесі діяльності, щодо звітності перед жертводавцями та державними органами, а також поради юристів щодо початку тієї чи іншої діяльності при парафіях.

Після обіду відбулися збори, на котрих отці обговорили діяльність екзархату та була можливість бажаючим презентувати діяльність своєї парафії чи припарафіяльної організації.

Top