Відбулася зустріч Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава із парафіянами прокатедрального храму св. Миколая у м. Рівне

30 вересня 2021 р. у рамках візиту на РівненщинуВсеукраїнської ради Церков і релігійних організацій відбулася зустріч Блаженнішого Святослава, Глави і Отця УГКЦ з вірними парафії св. Миколая Чудотворця що у м. Рівне.

 “Я не міг не зустрітися з вірними нашої громади, перебуваючи тут, у Рівному” зазначив Глава Церкви у привітальному слові.

Зустріч розпочалася з привітальних слів перед храмом, куди, не зважаючи на робочий час, зібралося багато парафіян храму та гостей. У храмі предстоятель помолився з присутніми “Боже великий єдиний” та звернувся зі словом, в котрому розповів про сьогоднішню подію в Рівному (виїзне засідання ВРЦіРО) та головну тему – сімейні цінності, а також коротко окреслив зміст Резолюції про сприяння здорового виховання та плекання сімейних цінностей, котра була сьогодні підписана учасниками заходу.

Блаженніший подякував настоятелеві о. Євгенові Остапенку за чування над парафією, вірним – за молитву і підтримку храму та духовного життя.

Опісля у неформальній обстановці присутні мали можливість поспілкуватися з блаженнішим Святославом, а на закінчення увіковічнили цю подію спільною світлиною.

Top