Відбулися урочистості з нагоди 10-ти ліття заснування Згромадження сестер Божого Провидіння

19 вересня у генеральному домі Згромадження сестер Божого Провидіння відбулися святкування з нагоди 10-ліття заснування. З цієї нагоди до обителі сестер прибули чисельні гості та духовенство екзархату.

Перед Літургією відбулося освячення нового напрестольного Євангелія, котре має служити добрим дороговказом не тільки сестрам Згромадження, але й усім вірним, хто захоче з нього черпати за посередництвом служіння сестер.

Вітальною грамотою Згромадження привітав і Блаженніший Святослав, Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви, доцінюючи працю сестер у багатьох сферах парафіяльного життя на Волині побажав рясних Божих ласк, витривалості та наснаги для служіння.

Божественну Літургію очолив владика Йосафат Говера у співслужінні духовенства. На проповіді єрарх відкрив слухачам правди про дар Бога, котрий наче той добрий євангельський господар влаштовує світ і дає його людині для того, щоб вона була мудрим управителем; про Месію та Його нову науку і принципи, котрих світ не хотів сприйняти, бо Він був не вигідний людині.

На закінчення урочистості настоятелька Згромадження подякувала владиці та всім присутнім за підтримку, попросила про молитву за розвиток монастиря та запросила до спільної пам’ятної фотографії.

Top