Вручення дипломів та подячна Божественна Літургія студентів-катехитів Луцького екзархату

   3 липня у Львові у храмі Софії Премудрості Божої відбулося вручення дипломів для катехитів Луцького екзархату. Розпочалося свято Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Кир Йосафат (Говера) у співслужінні з владиками Кир Степаном (Сусом) та Кир Петром Лозою. З привітальним словом до всіх звернувся декан філософсько-богословського факультету о. Юрій Щурко, владики та директор катехитично-педагогічного інституту Назар Дуда. Від випускників зі словом вдячності виступив Андрій Свистун, який подякував викладачам за їхню працю. Опісля владика Кир Йосафат (Говера) вручив дипломи випускникам заохочуючи їх до плідного служіння на Христовій ниві. По завершенню урочистостей катехити відвідали монастир Отців Василіян у Жовкві, де побачили унікальні розписи Юліана Буцмана, а продовжили свою духовну мандрівку до Крехівського монастиря, де склали подяку перед чудотворною іконою Матері Божої за дар навчання.

   4 липня у Луцьку в монастирі Святого Василія Великого катехити взяли участь у подячній Божественній Літургії за дар покликання, формації та просили духовних ласк для подальшого катехитичного служіння на теренах Луцького екзархату. Очолив Божественну Літургію голова катехитичного комісії Луцького екзархату о. Августин Запоточний, ЧСВВ. Після Літургії катехити подякували всім, хто долучився до їхнього навчання та духовного зростання.

   Об’єднані даром Христової любові, натхненні Святим Духом, катехити творять спільноту, в якій досвідчують присутність живого Христа. Віримо, що катехитична спільнота зростатиме й надалі новими покликаннями.

За матеріалами https://osbm.lutsk.ua/

Top