Завершився тиждень постійної формації духовенства Луцького екзархату в Моршині

8 жовтня 2021 року в Моршині у Духовно-просвітницькому центрі св. Пантелеймона, сестер Пресвятої Родини для священиків Луцького екзархату завершився тижневий семінар на тему “Психічне здоров’я для священнослужителів УГКЦ”.
Ціллю та завданням зустрічі було грунтовніше та глибше вивчити один з аспектів людини, а саме її психічне здоров’я. Сьогодні це питання є дуже важливим та актуальним, адже кожного дня людина отримує різного роду подразники, котрі негативно впливають на її психічне здоров’я.
Організаторами даного вишколу була Української соціальної академії, у співпраці з Українським Католицьким Університетом та Інститутом психічного здоров’я, які висвітлили та представили такі питання: “Що таке психічне здоров’я?”, “Що таке стрес і як з нього вийти?”, причини та шляхи виходу з Синдрому емоційного вигорання (СЕВ), види психічних розладів, що таке щастя та як його осягнути та інше.

Також тренерами соціальної академії було проведено ряд практичних занять та тренінгів, які мали на меті навчити практичних прийомів покращення свого психічного здоров’я: емоції, як їх приймати, відпускати.

Організатор вишколу-семінару о. Михайло Мельник та команда соціальної академії на завершення вишколу передали священикам ряд інструментів (книги, презентації, анкети) які при потребі можна використати для того щоб вирішити певні ситуації в своєму житті максимально ефективно та корисно.

 

Окрім практичних занять та тренінгів священики змогли оздоровитися фізично (отці відвідували соляну кімнату, СПА процедури, пили лікувальну воду).

Такий корисний та практичний тиждень священики мали змогу отримати завдяки благодійному фонду Renovabis та Української соціальної академії.

Top