Зустріч владики Йосафата з працівниками трибуналу Луцького екзархату

Початок 2022 року екзарх Луцький розпочав робочою зустріччю з працівниками трибуналу Луцького екзархату.

3 січня в осідку трибуналу в м. Луцьк відбулось засідання усіх його працівників, яке очолив  преосвященний владика Йосафат. Ієрей Олег Хортик, судовий вікарій Луцького екзархату, представив екзархові короткий звіт з праці трибуналу, вказав на здобутки та труднощі. Оскільки головним поточним завданням такого органу судочинства є розгляд дійсності таїнства подружжя, подано загальну статистику щодо цього питання. Зазначив, що завдяки скоординованій праці усіх урядів церковного суду, розгляд справи подружжя триває в стислі строки, а саме – близько шести місяців.

Владика Йосафат, подякував суддям ієреєві Миколі Джиджорі та протоієреєві Ігорю Демківу, а також захисникові подружнього вузла протоієреєві Оресту Глубішу, та нотареві ієрею Сергію Василіву, за вкладений труд і час для вірних Луцького екзархату. На закінчення працівникам трибуналу вручено декрети продовження їхніх каденцій на чергове трьохріччя.

Після завершення робочої частини усі зібрані здійснили паломницькі відвідини Холмської ікони Богоматері, що перебуває в музеї Волинської ікони. Завдяки професійній і змістовній розповіді завідувача музею Тетяни Миколаївни Єлісєєвої, заслуженого працівника культури України, паломники змогли зануритись у світ сакрального мистецтва, а зокрема, історії Холмської ікони. Звершивши молитву, владика Йосафат благословив працівників трибуналу на подальшу працю.

Top