У катедральному храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Луцьку відсвяткували храмовий празник

21 вересня у головному храмі Української Греко-Католицької Церкви на Волині, що у Луцьку на вул. Львівській 1б, відбулися урочистості з нагоди храмовго празника та святкування десятиліття відновлення структур нашої Церкви.

Цього дня святкування розпочалося із освячення води. Архиєрейську Літургію у співслужінні численного духовенства очолив владика Йосафат. Hа запрошення відгукнувся також і преосвященний владика Петро, єпископ-помічник Сокальсько-Жовквівський, який і виголосив проповідь, у котрій в особливий спосіб звернув увагу на готовність Матері Божої сповнити волю Божу. “Від свого народження до стояння під хрестом свого Сина Пресвята Богородицяпронесла слова, котрі одного разу сказала Ангелові – Я раба Господня, нехай мені станеться за твоїм словом” – наголосив він. Літургію своїм співом прикрасив парафіяльний хор із с. Велика Березовиця, що на тернопільщині.

На закінчення Літургії були вручені патріарші грамоти визнання за внесок  у розвиток Церкви на Волині не тільки духовним особам, але і мирянам.

Після літургійного святкування преосвященний владика Йосафат запросив усіх також підкріпити свої фізичні сили і розділити спільну трапезу, котру приготували парафіяни та скстри згромадження Божого провидіння. У невимушеній обстановці під акомпонемент гурту “Метаноя”, котрий складається зі студентів Київської Трьохсвятительської семінарії, всі учасники свята могли ще якийсь час побути разом, поспілкуватися та добре провести час.

Особливістю цього свята була також можливість долучитися до дійства за допомогою прямої трансляції, котру забезпечили працівники інформаційного ресурсу “12 канал”

ФОТОЗВІТ

Top