Вертеп у Храмі Петра і Павла у Нововолинську

«Під вашу стріху, у вашу хатину,
Несемо нині веселу новину,
Що в Вифлеємі Христос родився,
З Діви Марії нам воплотився»

У часі різдвяних свят 13 січня опісля недільної Святої Літургії у храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла УГКЦ м.Нововолинськ відбулося Різдвяне дійство – вертеп, підготовлене талановитими парафіянами під керівництвом катехита Анни Слимак. У театралізованому виступі взяли участь дорослі та діти парафіяльної спільноти. Парафіяни, перевтілившись у традиційних персонажів вертепу Три Царі, Ірод, Чорт, Смерть, Ангели, Пастухи, Жид, Циган, звіщали присутнім велику радість приходу у світ Сина Божого. Різдвяний вертеп супроводжувався гарними колядками та щирими віншуваннями з нагоди Різдва Христового.
Парох храму о. Володимир Кметь привітав усіх із Різдвом Христовим та подякував за організацію цього дійства. Отець наголосив на тому, що ми повинні пам’ятати, що приходимо до Новонародженого, кожного разу, коли йдемо на Божественну Літургію, коли колядуємо та несемо іншим звістку про Христове Різдво.
На завершення святкування усі присутні в храмі заспівали колядку, прославляючи новонародженого Месію.
Зі святом Різдва! Нехай добрі пастушки з царями принесуть радісну вістку у кожен дім та наповнять серця щастям та спокоєм! 
Христос Народився! Славімо Його!

ФОТОЗВІТ

Top