Вісімдесят восьма сесія Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви відбулася 26-27 травня 2021 року в Марійському духовному центрі «Зарваниця» під головуванням Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. У сесійних засіданнях узяли участь усі владики Української Греко-Католицької Церкви, які діють на території України.








