20 лютого в Івано-Франківську відбулась перша, в Ювілейному 2025 році, квартальна зустріч та освітній семінар для архієпархіальних, єпархіальних та екзархальних референтів Бюро УГКЦ з питань екології на тему «Чеснота надії у службі збереження та примноження Божих природних дарів».
Духовними імпульсами на початку зустрічі поділився о. Максим Кролевський, екореферент Бюро УГКЦ з питань екології в Харківському екзархаті. Проповідник наголосив на важливості бути свідками та мультиплікаторами Божого Слова задля ефективності екологічного служіння Церкви.








