В свято Трьох Святителів в Духовному Осередку при парафії Вознесіння Господнього УГКЦ м. Дубно відбувся майстер-клас із виготовлення свічки з вощини. Напередодні свята Стрітення Господнього була гарна нагода як для дітей, так і для дорослих дізнатися більше інформації про свято і про свічку. Символ світла через Євангельські тексти дуже часто використовується в Літургійній традиції нашої Церкви: у всіх Таїнствах, де свічка в особливий спосіб використовується, коли священника супроводжує вівтарна дружина зі свічками. Часто при радісних і при сумних нагодах свічка використовується як надія зустрічі з правдивим Світлом. Також часто протягом церковного року при різних торжествах і святкуваннях свічка або освячується, або нею освячуємо (як у випадку Йорданського освячення). В нашому народі склалася традиція особливого відношення до Стрітенської свічки.








