У неділю 7 липня ковельські греко-католики вшанували пам’ять священномученика Василія Величковського, іменем якого названа новозбудована святині у мікрорайоні Сільмаш.
Урочистості розпочалися ще у п’ятницю відправою акафісту до блаженного Василія. У суботу було відслужено вечірню з литією. На сам празник богослужіння розпочалися святковою утренею, після якої на подвір’ї храму освячено воду. Святкову Божественну Літургію відслужив собор духовенства. Відправу очолив декан Володимирського деканату о. Богдан Іващук. Йому співслужили адміністратор парафії блаженного Василія о. Іван Дутка, о. Володимир Улян зі Старої Вижівки та о. Ігор Якимяк з Іванич. Послужив вірним через таїнство св. Сповіді о. Роман Халус ЗНІ, ігумен ковельського монастиря блаженного Миколая Чарнецького. На Літургії також молилася сестра Анастасія Кравець, настоятелька Згромадження сестер Божого Провидіння з Луцька.








