Паломники з м. Радивилів молилися за перемогу України в Марійському духовному центрі Зарваниця

13 квітня 2024 року Божого, парафіяни храму Преображення Господнього, УГКЦ м. Радивилів, відбули молитовну прощу до чудотворного місця в с. Зарваниця.

Прочани взяли участь в Архієрейській Божественній Літургії, яку очолив митрополит Тернопільсько – Зборівський  Кир Василій Семенюк та єпископ-помічник Кир Володимир Фірман.

У храмі Покрову Пресвятої Богородиці, що у селищі Мар’янівка відбулась Хресна Дорога за участю дітей із катедрального храму

Вже стало доброю традицією, що до храму Покрову Пресвятої Богородиці приїжджають діти та молодь із катедральної парафії Різдва ПРесвятої Богородиці із Луцька. Не так давно діти показали театралізоване дійство – вертеп та колядували у храмі, а цього разу, переживаючи події Великого Посту, на шляху до Воскресіння Христового діти та молодь спільно із парафіянами помолилися та роздумували над стаціями Хресної Дороги.

Паломники з м. Рожище наближали перемогу молитвами на Страдецькій горі

Парафіяни храму св. Ап. Івана Богослова, УГКЦ м. Рожище та паломники з м. Луцьк зі спільним наміром наблизити перемогу нашої України; 13.04.2024 р. Б. відбули молитовну проща до чудотворного місця Страдч.

Представлення нового ігумена Луцького монастиря

7 квітня, у Хрестопоклінну Неділю, в монастирі св. Василія Великого під час Божественної Літургії радник протоігумена — о. Роман Мельник, ЧСВВ подякував за служіння ігумену о. Анастасію Панькевичу, ЧСВВ та представив вірним нового ігумена монастиря згідно рішення Провінційної Ради — о. Марка Федака, ЧСВВ.

У Ковелі відбулася великопосна екологічна акція

У суботу 6 квітня  2024 року Божого на парафії блаженного Василія Величковського, що у Ковелі, відбулася важлива подія. Цього дня до ковельчан завітав референт Екологічного бюро УГКЦ у Луцькому екзархаті о. Ярослав Пелих з великопосною екологічною акцією.

У новозбудованому парафіяльному храмі  духовенство, вірні та чисельна кількість дітей помолилися молебень до Бога Творця, а потім о. Ярослав звернувся з духовним словом про важливість великопосного навернення, котре обов’язково передбачає і відповідальне ставлення до створеного Богом світу.

Великопосна екологічна ініціатива набирає обертів на Волині

5 квітня 2024 року, в рамках Великопосної ініціативи «Екологічне навернення для порятунку створіння» відбувся робочий візит референта Бюро УГКЦ з питань екології у Луцькому екзархаті о. Ярослава Пелиха у селище Стара Вижівка Ковельського району Волинської області.

«Сад Перемоги» постав на резиденції Луцького екзарха

4 квітня 2024 року в рамках шістнадцятої хвилі Всеукраїнської екосоціальної ініціативи Бюро УГКЦ з питань екології «Посади дерево миру» відбулася особлива подія – насадження яблуневого саду на території резиденції преосвященного владики Йосафата Говери, екзарха Луцького УГКЦ.

Старовижівчани храму Благовіщення Пресвятої Богородиці відсвяткували храмовий празник

25 березня Парафія Благовіщення Пресвятої Богородиці УГКЦ селища Стара Вижівка святкувала свій храмовий празник. Богослужіння очолив екзарх Луцький владика Йосафат (Говера) у співслужінні священиків екзархату.

Луцький екзархат відвідали представники всесвітньої організації Kirche in Not

Делегація представників всесвітньої допомогової організації Kirche in Not прибули на зустріч з духовенством Луцького екзархату УГКЦ 19 березня 2024 р. Б. Цей візит відбувся у рамках діяльності моніторингової групи представників організації. До складу візитерів увійшли: Mr. Dominik Kustra, представник офісу у Мексиці, Mr. Jose Maria Gallardo, Керівник Офісу Організації в Іспанії, Mr. Arnaud D’Andigne із французького представництва Kirche in Not. Гостей супроводжував о. Олександр Кусий, відповідальний за співпрацю з медіа у Львівській архидієцезії РКЦ.

Відбулися чергові збори духовенства Луцького екзархату

У монастирі отців-василіян у Луцьку, 19 березня 2024 р. Б. відбулися збори духовенства Луцького екзархату, котрі були позначені кількома важливими подіями. Основною причиною зустрічі отців була презентація нового Служебника, котрий відповідно до “Декрету проголошення текстів нового перекладу українською мовою Божественних Літургій святого Івана Золотоустого та святого Василія Великого”, Вих. № ВА 24/027, вступає в дію 25 березня цього року, на свято Благовіщення Пречистої Діви Марії.

У гостях у Музеї Митрополита Андрея Шептицького побували діти з катедрального храму УГКЦ у Луцьку

Діти зі спільноти катедрального храму у Луцьку 9 березня 2024 р. Б. відвідали музей Митрополита Андрея Шептицького у Львові.

Їхнє паломництво ро Львова розпочалося Божественною Літургією у храмі блаженного Климентія Шептицького, котрий межує із музеєм. Літургію очолив настоятель катедри у Луцьку о. Тарас Омельчук.

У Ковелі відбулося відкриття Ювілейного Року блаженного Миколая Чарнецького

Протоігумен Львівської Провінції Згромадження Найсвятішого Ізбавителя отець Володимир Борейко проголосив відкриття Ювілейного Року блаженного Миколая Чарнецького в однойменній парафії у Ковелі. Цього року відзначається 140 років з дня народження і 65 років з дня смерті блаженного. Проголошення відбулося в рамках святкової програми після Архиєрейської Служби Божої. Ця подія стала першою з програми відзначення цього Ювілею у Львівській Провінції Редемптористів.

У катедральному храмі УГКЦ на Волині відсвяткували 60-ти ліття о. Романа Бегея

28 лютого 2024 р. Б. у катедральному храмі Різдва Пресвятої Богородиці торжественною Літургією за участю єпикопів двох обрядів: східного і західного відсвяткували 60-ліття від дня народження вислуженого пароха цього храму, митрофорного протоієрея Романа Бегея.

В неділю, 25 лютого парафія Вознесіння Господнього, що у Дубно, вітала ювіляра

25 лютого 2024 року в Неділю парафіяни храму Вознесіння Господнього м. Дубно вітали засновника і фундатора парафії п. Івана Кмітя.

Подяка від усієї єпархіальної спільноти, від парафії і священників, які служили і служать на тім місці, де бажання молитися у своїй Церкві стало реальністю. Господь у своїй любові і доброті дає можливість побачити всі ті плоди, які здобувалися непросто, але через молитву і невтомну працю.

Відкриття Ювілейного року блаженного Миколая Чарнецького в м. Ковель

Редемптористи запрошують на відкриття Ювілейного року блаженного Миколая Чарнецького, яке відбудеться в м. Ковель 3 березня 2024 р. Б.

Урочисту Літургію очолить владика Йосафат Говера, Екзарх Луцький, у співслужінні Протоігумена Львівської Провінції Редемптористів отця Володимира Борейка, за участі священиків і парафіян редемптористичних парафій Львова, Тернополя, Новояворівська та Кохавино а також священиків і прочан Володимирського деканату.

Top