17–18 листопада 2023 року в Марійському духовному центрі Зарваниця під головуванням Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава відбулася 95-та сесія Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні.
У синодальних засіданнях взяли участь усі єпископи УГКЦ, які діють на теренах України, та запрошений високопреподобний о. Йона Йозеф Максім, ігумен Свято-Успенської унівської лаври, номінат на архиєпископа і митрополита Пряшівського Греко-Католицької Церкви Словаччини. Як члени Архиєрейського Синоду, вперше в синодальних засіданнях взяли участь новохіротонізовані владики: Петро Голіней, єпископ-помічник Коломийської єпархії УГКЦ, і владика Володимир Фірман, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.