Місто Радивилів на Рівненщині наново ожило, коли парафія Преображення Господнього відзначила свій храмовий празник 19 серпня. З душевною вдячністю та щирою радістю віряни зібралися разом, щоб прославити Бога та віддати шану своєму храму та своїй спільноті.
Урочистість стала особливою завдяки надзвичайним подіям та запальній атмосфері, яка панувала під час святкових обрядів. Основною подією дня стала Архиєрейська Божественна Літургія, очолена владикою Йосафатом Говерою, Луцьким екзархом. Владика Йосафат прибув на парафію з пастирським візитом, даруючи вірянам свою батьківську турботу та близькість.








