З 7 по 9 липня 2023 р. Б. у Львові, відбулась всецерковна конференція: «Катехиза і домашня церква»
На конференцію були запрошенні голова Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ єпарх Елмонтський Давид Мотюк, владики, священники, катехити та молоді християнські родини.
Розпочиналась конференція Божественною Літургією. Отець ліц. Сергій Хитрий представив документ Папської ради в справах Нової Євангелізації «Напрямні для катехизації». Владика Богдан Дзюрах відзначив актуальність документу в УГКЦ. Окрім загальних виступів катехити працювали в групах: ділились досвідом, виконували різні завдання, роздумували над Святим Письмом, вивчали релігійні пісні та спільно молились.