Щороку в переддень свята, усі з нетерпінням чекають приходу святого Миколая. А особливо у цьому році, коли так багато смутку і журби довкола і так хочеться бодай на день відволіктися від новин з фронту і зануритись у святкову атмосферу. То ж у неділю, 18 грудня, до дітвори з парафії св. Василія Великого, щшо у Луцьку, радо завітав святий Миколай. Після завершення другої Служби Божої усі присутні мали можливість переглянути виставу «Треба спробувати», яку підготували учні недільної школи та актори християнського аматорського театру «Алетея».








