7-15 липня 2022 року Божого в м. Перемишлі (Польща) проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, у якому брало участь 40 єпископів з України, країн Центральної, Північної та Західної Європи, Північної та Південної Америки і Австралії. Проведення Синоду в м. Перемишлі було зумовлене триванням російського воєнного вторгнення в Україну.








