8 травня 2022 р. Б. у Храмі св. Василія Великого при монастирі отців-василіян у Луцьку відбулася вже традиційна щорічна Проща до Волинської ікони Богородиці. Через воєнний стан на прощу, котра символічно співпала цього року з Днем Матері, який відзначається в другу неділю травня, до очної молитви змогли долучитися вірні м. Луцька та найближчих до обласного центру парафій.
Почалося молитовне дійство о 15:00 Молебнем до Богородиці, котрий очолив владика Йосафат Говера, екзарх Луцький у співслужінні духовенства. Цього року молільники в особливий спосіб просили Небесну Матір про мир та спокій у нашій державі, а також у молитві згадували своїх матерів.








