Сьогодні черговий гуманітарний вантаж вирушив у місто Чернігів, яке надзвичайно сильно постраждало від російського вторгнення і де ще й зараз тривають активні бойові дії. Ворогом у місті знищено комунікації, населення перебуває під постійними обстрілами і на межі гуманітарної катастрофи. Тож для забезпечення потреб людей передано найнеобхідніше в умовах війни.






Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні з українського Києва – нашого первопрестольного града.


