Цього року Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви відбувався у форматі онлайн шістьма етапами: чотири синодальні сесії та два етапи регіональних зустрічей.
Цього року Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви відбувався у форматі онлайн шістьма етапами: чотири синодальні сесії та два етапи регіональних зустрічей.
Цю Резолюцію прийняли учасники розширеного виїзного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яке відбулося 30 вересня 2021 року у м. Острог (Рівненська область).
30 вересня 2021 р. у рамках візиту на РівненщинуВсеукраїнської ради Церков і релігійних організацій відбулася зустріч Блаженнішого Святослава, Глави і Отця УГКЦ з вірними парафії св. Миколая Чудотворця що у м. Рівне.
26 вересня після Божественної Літургії о. Ігнатій Кучирка, ЧСВВ привітав учнів та катехитів Недільної школи з початком навчального року та Днем Катехита, а також з цієї нагоди урочисто вручив катехитам парафії св. Василія Великого Канонічні місії на 2021-2022 н. р. Б. з благословенням Луцького екзарха, владики Йосафата Говери.
Впродовж 25-26 вересня, в Патріаршому домі у Львові відбувся черговий семінар для активних подружніх пар, які ділилися досвідом та навчалися ефективного проведення зустрічей для сімей на своїй парафії. Чисельним виявилося представництво сімей з Луцького екзархату, адже з міст Ковеля, Луцька і Дубно взяло участь 7 подружніх пар.
21 вересня парафія Різдва Пресвятої Богородиці міста Ківерці святкувала своє храмове свято. Це свято було особливим, оскільки вперше святкувалось у своєму новозбудованому храмі.
19 вересня у генеральному домі Згромадження сестер Божого Провидіння відбулися святкування з нагоди 10-ліття заснування. З цієї нагоди до обителі сестер прибули чисельні гості та духовенство екзархату.
17 вересня у монастирі отців-василіян у Луцьку відбулася чергова зустріч духовенства екзархату у рамках діяльності інституту постійної формації. Головною темою зустрічі стала євангелізація.
12 вересня у Львові на території УКУ проходив молодіжний фестиваль “Вітер На-Дії”. Активна молодь разом з головою Молодіжної комісії Луцького екзархату, також брала участь у цьому дуже креативному заході.
Владика Йосафат Говера та представники духовенства взяли участь у Третьому молитовному сніданку Волині.
Уже традиційно на ньому зібралися місцеві посадовці, бізнесмени, меценати, священники задля того, аби разом помолитися за область та зібрати гроші для неонатального центру Волинського медоб’єднання.
13-14 липня в Луцькому екзархаті відбулася зустріч священників Луцького спільно із Соціальною Академією щодо напрацювань Стратегічного розвитку екзархату.
12 липня чоловіки парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці, разом з отцем Володимиром відвідали двох хлопців з обмеженими можливостями. Добродії придбали для сім’ї продукти харчування та різні смаколики.
З 5 по 10 липня 2021р. в м. Шацьку відбувся християнський табір Веселі канікули з Богом.
Темою табору було «Християнство в ХХІ столітті». 13 аніматорів відпочивали та мандрували з Христом протягом тижня.
Сьогодні, 11 липня 2021 р. Б. при парафії Вознесіння Господнього м. Дубно УГКЦ відбулося свято Першої Сповіді для п’ятьох дівчаток, котрі протягом року готувалися до цієї урочистості.