15 листопада 2020 р. Б. у Луцьку відбулася подія, котра окремою віхою ляже у написання історії розвитку не тільки Згромадження сестер Божого Провидіння, але і цілого Луцького екзархату УГКЦ. Було освячено генеральний дім Згромадження.
Очолив святкову молитву владика Йосафат Говера, котрому співслужили священики Луцбкого екзархату та гості з Івано-Франківська.






29 вересня 2020 року вперше в історії Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви відбувся у форматі онлайн.


