Греко-католики відповідально поставились до голосу Церкви та на Великдень залишились вдома, щоб дотриматись правил карантину молячись у своїх оселях онлайн. Про це свідчать статистичні дані проведені у всіх парафіях Києво-Галицької Митрополії УГКЦ.Нагадаємо, що раніше Глава УГКЦ оголосив про те, що Церква подбала, щоб вірні могли духовно глибоко пережити цей Великодній час. Тому в УГКЦ на час карантину спричиненого пандемією COVID-19, – ввели особливі диспензи (дозволи).








