9 листопада 2019 року з нагоди 75 річниці відходу у вічність митрополита Андрея Шептицького відбулася проща до м. Львова парафіян храму Вознесіння Господнього м. Дубно. Розпочали прощу Божественною Літургією у храмі блаженного священномученика Климентія Шептицького. Цей храм є унікальний у Львові з огляду на те, що в ньому зібрана велика колекція старовинних ікон і фрагментів іконостасу, особистих речей Андрея і Климентія Шептицьких та інших освячених речей, які ціле своє життя збирав від руйнування по різних церквах настоятель храму о. Севастіян Дмитрух.








