У суботу, 13 грудня, парафіяни храму Вознесіння Господнього м. Дубно звершили паломництво до ювілейних дверей у храмі святого Йосафата монастиря оо.Василіян у древньому місті Володимир. У програмі паломництва була Літургія, яку очолив о. Андрій Коваль, а паломники мали нагоду приступити до Таїнства Сповіді, яке уділювали отці Атанасій та Степан. В проповіді ще раз пригадали собі подвижницьке життя святого Йосафата і його приклад жертвенної любові. Це була унікальна нагода молитися у тому місті, де народився та провів дитячі роки святий Української Греко-Католицької Церкви. За його заступництвом підносились молитви за родини, завоїнів та за сімʼї. На завершення було прочитано отцем Степаном молитву Апостольського благословення, окроплено свяченою водою всіх паломників, а також усі мали можливість приступити до мировання.












