На запрошення і за сприяння о. Івана Дутки, настоятеля парафії св. свщмуч. Василія Величковського УГКЦ м. Ковеля, 7 листопада 2025 у закладі дошкільної освіти №2 «Берізка» Ковельської міської ради Волинської області, за участю дирекції, вихователів, працівників закладу, а головно дітей старшої групи та їх батьків відбулися Екологічні місії, які вже дванадцятий рік поспіль проводить Бюро УГКЦ з питань екології, метою яких є нова євангелізація – служіння для зустрічі з Христом в контексті сучасних екологічних викликів війни.
Особливим моментом місії в світлі Ювілейного року стало звернення екореферента Луцького екзархату УГКЦ, отця Ярослава Пелиха, який закликав дітей, батьків і працівників закладу дбайливо ставитися до довкілля як до Божого дару. Його слова, які особливо були звернені до діток, були простими, щирими і глибокими – вони відкривали серця до відповідальності, любові та Надії.








