З 6 по 9 жовтня 2025 року Божого в монастирі святого Йосифа, отців-редемптористів у м. Івано-Франківську відбулися щорічні духовні вправи (реколекції) для духовенства Луцького екзархату. Провідником цих днів духовної віднови був о. Богдан Гелета, ЗНІ.
У часі наук священники роздумували над глибинами духовного життя: як зберегти чисте серце; як бути добрим пастирем; як виходити на “околицю”; як пізнавати своїх вірних “по запаху” — бути близько до людей.









