12–15 червня 2025 року при монастирі блаженного Миколая Чарнецького (Згромадження Найсвятішого Ізбавителя) у місті Ковелі відбувся літній вишкіл для молоді Луцького екзархату – Школа аніматора. Цей модуль став продовженням зимової Школи аніматора, яка проходила в січні.
Організаторами заходу стали о. Іван Рожак, голова Комісії у справах молоді Луцького екзархату, та о. Тарас Кшик (ЗНІ) разом із командою досвідчених аніматорів.








