Рівне, Україна – Сьогодні, 9 травня, в день спомину Перенесення мощей Святого Миколая з Мир Лікійських до м. Барі, прокатедра у м. Рівне стала місцем визначної духовної події – з’їзду Монашества Луцького Екзархату, що відбувся у рамках прощі духовенства і мирян Рівненського деканату. На чолі з Владикою Йосафатом Говерою, Екзархом Луцьким, зібралися монаші представники різних чинів і згромаджень, щоб спільно помолитися та поділитися своїм досвідом.
Зустріч розпочалася в 11:00 год. з Архієрейської Божественної Літургії, під час якої численні віряни з деканату мали можливість приступити до святого Таїнства Покаяння та отримати повний відпуст. Після Архієрейської Літургії відбулася офіційна частина заходу зустрічі Монашества, на якій представники чернечих спільнот мали змогу розповісти про свою діяльність та служіння серед громад Луцького екзархату. Кожен з них поділився свідченнями про своє покликання, виклики та радості монашого життя, а також про важливість спільноти у їхньому служінні.