20 березня 2023 року, в монастирі Сестер Божого Провидіння, відбулася важлива Зустріч монашества Луцького екзархату з Преосвященним Владикою Кир Йосафатом Говерою. У заході взяли участь Отці Редемптористи з м. Ковеля, Отці Василіяни з м. Володимира та м. Луцька, а також спільнота Сестер Божого Провидіння з м. Луцька.
Зустріч розпочалася об 11:00 годині Літургією Напередосвячених Дарів, під час якої Владика Йосафат звернувся до присутніх монахів і монахинь зі своїм батьківським духовним словом. У проповіді, спираючись на біблійний образ великого потопу, який змиває з лиця землі все живе, Владика заохотив усіх присутніх до тривалої духовної боротьби зі злом, яке веде до гріха і зірвання живого звʼязку з Богом. Тому сьогодні, особливо, під час Великого посту, ми маємо нагоду боротися з внутрішніми ідолами у своєму житті, щоб дати місце Богові та очистити своє серце через покаяння.